Reagent WapCal®

Na wysoką jakość produktów z serii OrCal® składa się wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest reagent WapCal®. To on najmocniej wpływa na uzyskanie produktu wynikowego o pożądanych cechach i właściwościach.

Scrolluj na dół

Reagent WapCal® – gwarancja najwyższej jakości

Technologia FuelCal® działa w ramach patentu udzielonego przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej. Cały proces technologiczny jest efektem wieloletnich doświadczeń – każdy element, surowiec użyty do produkcji, wszystkie procesy są przemyślane i dopracowane. Wszystko po to, by produkty wynikowe technologii – nawozy i środki poprawiające właściwości gleby z serii OrCal®, które pojawiają się na końcu instalacji – były jak najwyższej jakości.

Jednym z gwarantów wysokiej jakości produktów z serii OrCal® jest reagent WapCal® akredytowany dla technologii FuelCal®, zgodny z wewnętrzna normą zakładową nr R.292513 opisaną i certyfikowaną przez dostawcę technologii FuelCal® – firmę Evergreen Solutions Sp. z o.o.

Zakłady wytwarzające produkty OrCal® na bazie reagenta WapCal® otrzymują certyfikaty jakości. Uznawane są one za zakłady certyfikowane, stosujące najwyższe standardy produkcyjne.

Zobacz także

Powiązane tematy

Certyfikaty

Certyfikaty

Firma Evergreen Solutions Sp z oo jest dysponentem praw do patentu P229206 "Nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników, sposób wytwarzania nawozu o kontrolowanym uwalnianiu oraz sposób [...]

Czytaj więcej
Działanie technologii FuelCal®

Działanie technologii FuelCal®

Zagospodarowanie osadów ściekowych i odpadów organicznych (biomasy poprodukcyjnej) to problem, z którym musi zmierzyć się każda oczyszczalnia ścieków, zakład przetwórstwa spożywczego, [...]

Czytaj więcej
Opinie i badania

Opinie i badania

Technologia FuelCal® i jej produkty wynikowe OrCal® to rozwiązania sprawdzone, cieszące się uznaniem naukowców i rolników. Posiadają szereg opinii...

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Dołącz do naszego
newslettera

Produktami wynikowymi technologii FuelCal® są renomowane nawozy lub środki poprawiające właściwości gleby do wykorzystania w rolnictwie.

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy

  Dowiedz się więcej

  Kalkulator oszczędności

  Sprawdź opłacalność inwestycji

  Oblicz opłacalność online