Evergreen Solutions na Chemika Expo 2022

Z życia firmy 21 grudnia, 2022

Scrolluj na dół

Międzynarodowe Forum Chemika Expo to wydarzenie organizowane co roku przez Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Chemiczny „Zielona Chemia”. W tym roku, w dniach 21-22 listopada przypadła już XI edycja tej wyjątkowej imprezy. Dodatkowo stała się ona miejscem świętowania 15-lecia Klastra.

Podczas Chemika Expo prowadzone są panele dyskusyjne z zakresu najważniejszych i najnowszych kierunków rozwoju branży chemicznej, biotechnologii, rolnictwa oraz warsztaty specjalistyczne z prelegentami oraz ekspertami z kraju i zagranicy, giełda kooperacyjna (B2B). Wszystko po to, by stworzyć warunki do nawiązywania kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą biznesową lub biznesowo-naukową.

Podczas swojego wystąpienia Zarząd Evergreen Solutions zaprezentował możliwości technologiczne firmy w takich obszarach jak: wsparcie technologii wodorowych, obniżenie emisji glebowej, dekarbonizacja i sekwestracja węgla, uzdrawianie gleby, rekultywacja gleb zdegradowanych. Szczegółowo omówiono technologię FuelCal® oraz jej produkt wynikowy – ceniony przez rolników, środek poprawiający właściwości gleby OrCal®.

Spółka Evergreen Solutions podczas wydarzenia otrzymała z rąk Zarządu Klastra podziękowania za wieloletnią współpracę oraz wkład w rozwój klastra, z którym związana jest od początku jego istnienia.

Dziękujemy bardzo i życzymy władzom Klastra wielu sukcesów na kolejne lata działalności!

Skontaktuj się z nami

Dołącz do naszego
newslettera

Produktami wynikowymi technologii FuelCal® są renomowane nawozy lub środki poprawiające właściwości gleby do wykorzystania w rolnictwie.

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy

  Dowiedz się więcej

  Kalkulator oszczędności

  Sprawdź opłacalność inwestycji

  Oblicz opłacalność online