Evergreen Solutions oraz technologia Fuelcal® z nagrodą na Envicon 2019!

Z życia firmy 6 lipca, 2022

Scrolluj na dół

W dniach 17-18 czerwca 2019 r. w Warszawie, w Teatrze Capitol odbyła się kolejna, czwarta edycja Kongresu Envicon Water zorganizowanego przez Izbę Gospodarczą Wodociągi Polskie oraz firmę Abrys, która już od 30-tu lat prowadzi skuteczne działania związane z ochroną środowiska, racjonalnym gospodarowaniem jego zasobami,  gospodarką odpadami oraz  wykorzystaniem potencjału branży wodno-kanalizacyjnej. Patronat nad wydarzeniem objęli: Instytut Ochrony Środowiska IOŚ-PIB, Ministerstwo Środowiska.

W trakcie dwóch dni kongresu odbyło się pięć sesji merytorycznych zwieńczonych panelami dyskusyjnymi, w których wystąpiło ponad 30 ekspertów z różnych dziedzin, w tym przedstawicieli najwyższych urzędów w Polsce. Łączna liczba uczestników przekroczyła 150 osób.

Przedstawiono najnowsze trendy w branży wodno-kanalizacyjnej, dyskutowano między innymi nad kierunkami w działaniach legislacyjnych oraz coraz wyższymi wymaganiami stawianymi przez Unię Europejską i społeczeństwo. Podczas kongresu pokazane też zostały inspirujące, najlepsze działania w zakresie edukacji ekologicznej oraz wzorowe przykłady działań menedżerskich w branży wodno-kanalizacyjnej.

Na zaproszenie Organizatorów w kongresie wzięła udział firma Evergreen Solutions. Podczas uroczystej gali Wiceprezes Tomasz Chabelski odebrał z rąk Organizatorów nagrodę specjalną – „Znakomita Firma”. Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia, ponieważ jest ono dowodem na to, że wieloletnia współpraca z podmiotami działającymi w branży wodno-kanalizacyjnej jest bardzo dobrze oceniana. Nasza opatentowana, proekologiczna technologia FuelCal® do przetwarzania biomasy poprodukcyjnej z przemysłu rolno-spożywczego oraz osadów ściekowych na wapniowo-organiczne środki do wykorzystania w rolnictwie (produkty z serii OrCal®) zyskuje coraz więcej zwolenników, którym zależy na kompleksowych, przyjaznych środowisku rozwiązaniach problemu z odpadami.

Skontaktuj się z nami

Dołącz do naszego
newslettera

Produktami wynikowymi technologii FuelCal® są renomowane nawozy lub środki poprawiające właściwości gleby do wykorzystania w rolnictwie.

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy

  Dowiedz się więcej

  Kalkulator oszczędności

  Sprawdź opłacalność inwestycji

  Oblicz opłacalność online