Oddaj swój głos na Evergreen Solutions!

Z życia firmy 31 października, 2023

Scrolluj na dół

Oddaj swój głos na Evergreen Solutions w konkursie „Twój biznes pod banderą sukcesu”

Właśnie trwa 4. Edycja Konkursu Gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu” organizowanego przez Województwo Zachodniopomorskie. Miło nam poinformować, że nasza firma została zakwalifikowana przez Kapitułę Konkursu do ścisłego finału. Przed nami głosowanie – jego wynikiem będzie wybór trzech najlepszych firm, które staną na podium.

Prosimy cię o oddanie głosu na naszą firmę 🙂 Z góry bardzo dziękujemy!

W dotychczasowych, trzech edycjach konkursu wzięło udział ponad 350 mikro, małych i średnich firm. Sukces Pomorza Zachodniego od lat budują indywidualne sukcesy wytrwałych, odważnych i kreatywnych ludzi, którzy wykorzystują atuty regionu i swoje wizje przekuwają w biznes. Misją konkursu jest promocja właśnie takich firm. Firm, które z sukcesem rozwijają się na Pomorzu Zachodnim.

Przypomnijmy, że Evergreen Solutions to jeden z pionierów w dziedzinie pro ekologicznego przetwarzania odpadów organicznych. Wykorzystywana przez nas technologia FuelCal® pozwala  przekształcić praktycznie każdą biomasę na produkt wynikowy – organiczno-mineralny środek poprawiający właściwości gleby OrCal® do stosowania w rolnictwie. Doskonale wpisuje się to w ideę Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Evergreen Solutions oferuje kompleksowe rozwiązania przetwarzania odpadów organicznych dla różnych branż, przyczyniając się do dekarbonizacji i eliminacji emisji dwutlenku węgla oraz innych substancji szkodliwych. Działalność firmy stanowi znaczący wkład w kierunku zrównoważonej przyszłości i ochrony środowiska.

Głosować można do 22 listopada 2023 r. (do godziny 23:59). Zwycięzców IV edycji konkursu poznamy 27.11.2023 podczas uroczystej gali wręczenia nagród.

Trzymajcie za nas kciuki i głosujcie na Evergreen Solution!

Zobacz także

To ciekawe

Janusz Zakrzewski, Evergreen Solutions i OrCal® z nagrodą Agroprzedsiębiorca 2021-2022

Janusz Zakrzewski, Evergreen Solutions i OrCal® z nagrodą Agroprzedsiębiorca 2021-2022

W dniu 10 sierpnia 2022 r w Belwederze – Rezydencji Prezydenta RP w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Laureatom Konkursu Agroprzedsiębiorca RP 2021-2022 To już 31 edycja [...]

Czytaj więcej
Technologiczny skok oczyszczalni w Kole

Technologiczny skok oczyszczalni w Kole

Minęły ponad dwa miesiące od oficjalnego otwarcia zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Kole Częścią inwestycji był montaż linii FuelCal® do przetwarzania odpadów ściekowych na rynkowy [...]

Czytaj więcej
FuelCal® a GOZ

FuelCal® a GOZ

Technologia FuelCal® doskonale wpisuje się w problematykę Gospodarki o Obiegu Zamkniętym. Od zboża do zboża - zobacz jak to działa...

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Dołącz do naszego
newslettera

Produktami wynikowymi technologii FuelCal® są renomowane nawozy lub środki poprawiające właściwości gleby do wykorzystania w rolnictwie.

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy

  Dowiedz się więcej

  Kalkulator oszczędności

  Sprawdź opłacalność inwestycji

  Oblicz opłacalność online