O FuelCal® w Wolsztynie i Chobienicach!

Z życia firmy 7 czerwca, 2023

Scrolluj na dół

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 9-10 maja 2023 odbyła się w Chobienicach konferencja #must have branży wod.-kan.: Wodociągowcy Wodociągowcom” pod tytułem „Nowoczesne technologie dla oczyszczalni ścieków”.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Izbę Gospodarczą Wodociągi Polskie przy współudziale naszego Klienta Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Wolsztynie reprezentowanego przez Pana Prezesa Macieja Ganowicza. Partnerem konferencji była oczywiście nasza firma Evergreen Solutions.

W pierwszym dniu konferencji odbyło się studium eksploatatora na terenie OŚ w Wolsztynie, gdzie zaprezentowana została instalacja FuelCal®, dzięki której w Wolsztynie powstaje renomowany produkt dla rolnictwa – OrCal®. Z uwagi duże zainteresowanie, wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy, które zapoznały się z naszą technologią.

Po części praktycznej oraz kolejnego dnia, w klimatycznych Chobienicach, rozmawialiśmy o problemach branży wodociągowo-kanalizacyjnej i perspektywach na przyszłość. Impreza bardzo udana. Cieszy nas bardzo duże zainteresowanie naszą technologią!

Skontaktuj się z nami

Dołącz do naszego
newslettera

Produktami wynikowymi technologii FuelCal® są renomowane nawozy lub środki poprawiające właściwości gleby do wykorzystania w rolnictwie.

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy

  Dowiedz się więcej

  Kalkulator oszczędności

  Sprawdź opłacalność inwestycji

  Oblicz opłacalność online