Technologia FuelCal® nominowana do Nagrody money.pl

Z życia firmy 7 czerwca, 2023

Scrolluj na dół

Z przyjemnością informujemy, że technologia FuelCal® oferowana przez Evergreen Solutions została nominowana do prestiżowej Nagrody money.pl To dla nas wielkie wyróżnienie i dowód na to, że nasza technologia ma wielki i niepodważalny wkład w obszarze rozwiązywania gospodarki odpadowej, GOZ oraz rozwoju rolnictwa.

Nagrody money.pl to wyróżnienie dla firm i ludzi odnoszących sukcesy dzięki innowacyjności i dbających o odpowiedzialność społeczną. Przyznawane są od 2019 roku. Co roku podczas uroczystych gali wręczane są nagrody przyznane przez kapitułę w trzech kategoriach: Przedsiębiorca Roku, Startup Roku, Technologia Roku. W 2023 roku nasza technologia znalazła się w finałowej, nominowanej czwórce, w kategorii Technologia Roku.

Technologia FuelCal® znalazła się wśród czterech nominowanych do Nagrody money.pl w kategorii Technologia Roku 2023

Finałowa gala, podczas której wręczono nagrody laureatom, odbyła się podczas konferencji Impact’23 w Poznaniu. Kapituła wydarzenia „nagrodziła przedsiębiorców i firmy, które w nieschematyczny, otwarty i nowoczesny sposób patrzą na biznes i wyznaczają jego trendy, a przy tym działają odpowiedzialnie społecznie”.

Podczas uroczystej Gali, firmę Evergreen Solutions reprezentował Prezes Zarządu Janusz Zakrzewski

Wśród nominowanych w kategorii Technologia Roku znalazły się:

FuelCal® – technologia autorstwa firmy Evergreen Solutions dzięki której można przetworzyć dowolną biomasę odpadową na renomowany produkt nawozowy z serii OrCal®. Nie dość, że rozwiązany jest problem z odpadem, to jeszcze zyskany jest produkt o wyjątkowych cechach do szerokiego stosowania w rolnictwie. Firmy stosujące technologię FuelCal® otrzymują dodatkowy przychód ze sprzedaży produktów OrCal®.

Nominowani w kategorii Technologia Roku

The Batteries – firma, która produkuje tanie, bezpieczne i ekologiczne baterie „solid state” do masowych zastosowań w IoT, takich jak czujniki przemysłowe, smartwatche, beacony, urządzenia medyczne, drony czy hulajnogi elektryczne.

Blik Zbliżeniowy – technologia dzięki której możemy dokonywać opłat w bardzo uniwersalny i wygodny sposób. Rok 2023 był dla niej przełomowy ponieważ Blik odnotował ponad miliard transakcji, o wartości 169 mld złotych.

Hakersi.pl – projekt prowadzony przez fundację Sarigato, będący innowacją społeczną. Pomaga rozwijać kompetencje technologiczne dzieci wykluczonych cyfrowo.

Laureatów wybrała kapituła złożona z prezesów największych polskich firm, doświadczonych managerów, a także przedstawicieli redakcji money.pl oraz Wirtualnej Polski

Choć nie otrzymaliśmy głównej nagrody to bardzo miło było nam znaleźć się w tak doborowym towarzystwie! Zwycięzcą w kategorii Technologia Roku 2023 został Blik. Wielkie gratulacje!

Zobacz także

To ciekawe

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Przyznane nagrody i wyróżnienia to dowody uznania dla technologii FuelCal® oraz renomowanych, z powodzeniem stosowanych przez rolników, produktów wynikowych OrCal®. Oto niektóre z nich.

Czytaj więcej
Kalkulator

Kalkulator

Oblicz jakie przychody możesz osiągnąć dzięki stosowaniu technologii FuelCal® oraz sprzedaży produktu OrCal® wytworzonego w Twoim zakładzie...

Czytaj więcej
Model biznesowy

Model biznesowy

Jak działa Evergreen Solutions Modelowa współpraca Firma Evergreen Solutions wdraża  innowacyjną, chronioną patentem technologię FuelCal®, pozwalającą na całościowe przetworzenie [...]

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Dołącz do naszego
newslettera

Produktami wynikowymi technologii FuelCal® są renomowane nawozy lub środki poprawiające właściwości gleby do wykorzystania w rolnictwie.

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy

  Dowiedz się więcej

  Kalkulator oszczędności

  Sprawdź opłacalność inwestycji

  Oblicz opłacalność online