Nowy zakład w Cięcinie otwarty!

Z życia firmy 27 września, 2023

Scrolluj na dół

Miło nam poinformować, że 15 września 2023 roku został otwarty w Cięcinie kolejny zakład wytwarzający produkt z serii OrCal®. Cała produkcja z tej instalacji zostanie skierowana na zaspokojenie popytu rolników przede wszystkim z województw: śląskiego, opolskiego i małopolskiego.

Kontraktacja została już rozpoczęta, z Cięciny zaczęły wyjeżdżać pierwsze transporty z OrCal®-em. To dowód na to, że produkty OrCal® cieszą się dużym uznaniem i są produktem pożądanym. Istotne jest to, że rolnicy z powyższych województw ponosić będą teraz mniejsze koszty transportu. Do tej pory OrCal® dowożony był nawet z odległości ponad 400km.

Na zdjęciu: Ireneusz Ficoń Prezes Zarządu Beskid-Ekosystem Sp. z o.o. w Cięcinie oraz Janusz Zakrzewski Prezes Zarządu Evergreen Solutions Sp. z o.o.

OrCal® w Cięcinie dostępny jest w postaci luzu. Na życzenie klientów pakowany jest w big bagi transportowe o pojemności 1 tony. Instalacja FuelCal® to funkcjonować będzie w gminie znanej z walorów naturalnych i turystycznych, mając swój wkład w rozbudowę infrastruktury chroniącej środowisko naturalne. Powstający do tej pory osad ściekowy nie jest już odpadem a substratem do wytworzenia produktu o uznanej marce OrCal®, który poprzez swoje właściwości uzdrawia glebę i jest masowo wykorzystywany w rolnictwie.

Zobacz także

Warto przeczytać

Jak zarabiać na odpadach, czyli Technologia FuelCal® – Od odpadu do nawozu

Jak zarabiać na odpadach, czyli Technologia FuelCal® – Od odpadu do nawozu

Evergreen Solutions to polskie przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Pyrzycach, koło Szczecina Ludzie, którzy ją tworzą, od blisko 15 lat zajmują się problematyką zagospodarowania [...]

Czytaj więcej
FuelCal® a GOZ

FuelCal® a GOZ

Technologia FuelCal® doskonale wpisuje się w problematykę Gospodarki o Obiegu Zamkniętym. Od zboża do zboża - zobacz jak to działa...

Czytaj więcej
FuelCal® a środowisko

FuelCal® a środowisko

Technologia FuelCal® w ramach której powstają produkty z serii OrCal® i OrCal® pHregulator® to rozwiązanie opatentowane, bezpieczne i przyjazne środowisku naturalnemu Jej proekologiczne [...]

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Dołącz do naszego
newslettera

Produktami wynikowymi technologii FuelCal® są renomowane nawozy lub środki poprawiające właściwości gleby do wykorzystania w rolnictwie.

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy

  Dowiedz się więcej

  Kalkulator oszczędności

  Sprawdź opłacalność inwestycji

  Oblicz opłacalność online