Technologia FuelCal® - synergiczne wsparcie technologii wodorowych!

Z życia firmy 31 października, 2022

Scrolluj na dół

III Sanockie Forum Gospodarcze

W murach Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku trwa III Sanockie Forum Gospodarcze. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Sanoka, w którym co roku biorą udział lokalni przedsiębiorcy, eksperci, osoby reprezentujące jednostki samorządu terytorialnego oraz władze rządowe. Tematyka Forum koncentruje się zwykle na sprawach rozwoju regionu Podkarpacia. W tym roku dużo uwagi poświęcono tematyce wodoru, ponieważ Sanok powołał pierwszą w Polsce samorządową spółkę wodorową. Dzięki wykorzystaniu technologii wodorowej mieszkańcy Sanoka mogą mieć w niedalekiej przyszłości tańsze ogrzewanie, komunikację miejską i zeroemisyjność.

Na zaproszenie Organizatorów udział w Forum, w jednym z eksperckich paneli dyskusyjnych i jako wystawca, wzięła udział firma Evergreen Solutions wraz z przedstawicielami – Prezesem Januszem Zakrzewskim i Wiceprezesem Tomaszem Chabelskim. Dostrzeżono, że rozwiązania technologiczne  oferowane przez naszą firmę,  w tym   FuelCal®, stanowią doskonałe wsparcie dla technologii wodorowych. Podkreślono komplementarność oraz możliwość uzyskania w wyniku  stosowania rozwiązań oferowanych przez Evergreen Solutions dodatkowych zasobów odzysku energii, wody i amoniaku, które są kluczowe w produkcji wodoru.

W eksperckim panelu dyskusyjnym Evergreen Solutions występowała wraz z takimi firmami jak Hynfra i Chugoku Electric, które specjalizują się w tworzeniu i zarządzaniu technologiami wodorowymi.

Jak widać rozwiązania technologiczne oferowane przez Evergreen Solutions mogą współgrać na zasadach synergii w wielu obszarach naukowych i gospodarczych. Będziemy je na bieżąco prezentować.

Zobacz także

Przeczytaj więcej

Jak zarabiać na odpadach, czyli Technologia FuelCal® – Od odpadu do nawozu

Jak zarabiać na odpadach, czyli Technologia FuelCal® – Od odpadu do nawozu

Evergreen Solutions to polskie przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Pyrzycach, koło Szczecina Ludzie, którzy ją tworzą, od blisko 15 lat zajmują się problematyką zagospodarowania [...]

Czytaj więcej
Janusz Zakrzewski, Evergreen Solutions i OrCal® z nagrodą Agroprzedsiębiorca 2021-2022

Janusz Zakrzewski, Evergreen Solutions i OrCal® z nagrodą Agroprzedsiębiorca 2021-2022

W dniu 10 sierpnia 2022 r w Belwederze – Rezydencji Prezydenta RP w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Laureatom Konkursu Agroprzedsiębiorca RP 2021-2022 To już 31 edycja [...]

Czytaj więcej
OrCal®- zastosowanie i działanie

OrCal®- zastosowanie i działanie

Czym jest OrCal® Produkt wynikowy OrCal® Produkty wynikowe technologii FulCal® to mineralno-organiczne środki poprawiające właściwości gleby i nawozy z serii OrCal® (OrCal® pHregulator®) [...]

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Dołącz do naszego
newslettera

Produktami wynikowymi technologii FuelCal® są renomowane nawozy lub środki poprawiające właściwości gleby do wykorzystania w rolnictwie.

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy

  Dowiedz się więcej

  Kalkulator oszczędności

  Sprawdź opłacalność inwestycji

  Oblicz opłacalność online